Meltem Beach Resort

Mısraların asasıyla sayıklanan bu şehrin kıtaları arasında, temelini kumla karıştırdığı ilk günden itibaren hizmeti misyonu bilmiş bir aile bulunmakta! Meltem Beach Resort, 1975’ten bu yana dolayı kuruluşlardan sıyrılmış, çok daha özgün bir ifade ile misafirlerinin huzuruna çıkmıştır. Zamanların ihtiyacı doğrultusunda bir vakit kamp alanı, bir vakit motel derken dünü, devingenliği ve fütüristliği pratik hâle getirmiş ve bugünü tereddütsüz kılmıştır. Simaları, diyarları, lisanları ve lisansları farklı yüz binlerce konuk ağırlayan Meltem Beach Resort tarihine üç köklü değişim sığdırmıştır. Herkesten farklı bakıp, farklı gören THECATWORK ise 2020 yılında, devrin tortularını temizleyen bu son değişime imzasını atmıştır.

Meltem Beach Resort, iki yakasındaki tülleri savuran rüzgârı, serpme beton zemin bir koridorda ağırlamaktadır. Sizler huzuru ufuktaki güneşte, serin bir denizde yahut parmaklarınızdaki kadehte tadarken, bizler aksi enerjilerden münezzeh dakikalarınız için elimizden gelenin fazlası için çabalıyor olacağız.

2020 yılında yeni bir cilt basıldı ve mürekkebi sahifeye değmiş hiç kimsenin düşüncesi yabana atılmadı. Tecrübesi demini aşkın otelimizin yumuşak hatları arasında esen meltemi, dinmiş koşuşmayı ve sinmiş sükûneti hissedebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0212 721 43 85
E-posta : [email protected]

Bize yazın